Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Politologija>Politologijos tyrimai

Politologijos tyrimai (3 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Politinių partijų ypatybės

  Įvadas. Politinių partijų samprata. Politinių partijų klasifikacija. Partijų funkcijos polinėse sistemose. Politinių partijų kilmė ir raida. Politinių partijų raida Lietuvoje. Lietuvos politinės partijos. Išvados.
  Politologija, tyrimas(13 puslapių)
  2011-05-02
 • Rinkėjai, partijos ir viešoji politika

  Įvadas. Politinės partijos apibrėžimas. Politinės partijos Lietuvoje. Rinkėjai. Politinis dalyvavimas. Rinkimų aktyvumas. Išvados.
  Politologija, tyrimas(11 puslapių)
  2008-11-26
 • Tyrimas: "Atlyginimai vokeliuose"

  Statistinių duomenų analizė apie atlyginimus vokeliuose. Tyrimo tikslas - ištirti Lietuvos gyventojų požiūrį į atlyginimą "vokelyje" ir įvertinti tokios praktikos paplitimo Lietuvoje mastus. Tyrimo duomenų analizė. Kaip Jūs vertinate atlyginimą "vokelyje", kuris nėra apskaitomas buhalterijoje ir nuo kurio yra nesumokami mokesčiai? Kiek, Jūsų žiniomis, yra paplitusi tokia praktika Lietuvoje, kai įmonės gauna atlyginimus "vokeliuose"? Ar Jūs asmeniškai gavote atlyginimą "vokelyje" per paskutinius 12 mėn.? Kiek kartų per paskutinius 12 mėn. Jūs asmeniškai gavote atlyginimą "vokelyje"? Kiek Jums sumokėjo už dirbtus viršvalandžius paskutinį kartą? Išvados.
  Politologija, tyrimas(12 puslapių)
  2009-11-24