Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Politologija

Politologija (1132 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Politika ir politikos mokslas (2)

  Įvadas. Politika kaip socialinis mokslas. Pirmieji mąstymai apie politiką. Politinė filosofija. Politikos kilmė ir raidos etapai. Politikos mokslai Lietuvoje. Politikos problematika. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2010-05-25
 • Politika ir politologija

  Politika ir politologija. Politinio mokslo funkcijos. Analizės metodai. Valdžia. Valdžia tapatinama su autoritetu. Valdžios pagrindai ir resursai. Politinės valdžios legitimumas (teisėtumas). Politinė vadovybė ir politinis elitas. Politinė sistema. Šiuolaikinė valstybė. Monarchijos samprata. Rinkimai. Politikos objektas. Politiniai santykiai, interesai, institutai.
  Politologija, špera(8 puslapiai)
  2007-04-19
 • Politika ir politologija (2)

  Politika ir politologija. Politika ir moralė. Politikos mokslo objektas ir kryptys. Politikos tyrinėjimo kryptys. Valdžia. Valdžios raiškos socialinės formos. Valdžios ištekliai (resursai). Autoritetas ir legitimumas. Legitimumo atsiradimas. Šiuolaikinės legitimumo sampratos. Politinės santvarkos (19-20 amžiuje). Klasikinė liberalioji teorija. Empirinė demokratijos teorija. Poliarchinė teorija. Dalyvavimo demokratija – particitorinė. Informacijos amžius ir demokratija. XX amžiaus socialistinės sistemos.
  Politologija, konspektas(17 puslapių)
  2011-06-27
 • Politika: mokslas ir menas

  Įvadas. Kandidato į politikos vietą atrankos reikalavimai. Valstybės idealas. Liaudis – politinio spektaklio žiūrovas. Ateities vizija. Per dideli politikų šaukštai. Išvados.
  Politologija, referatas(7 puslapiai)
  2006-11-06
 • Politikos ir moralės santykis N. Machiavellio darbuose

  Įvadas. Istorinės aplinkybės. Apie Niccolo Machiavelli. Šiek tiek biografijos. Machiavelli'o savybės. Machiavelli'o politinės pažiūros. Machiavelli'o darbai. Darbų išskirtinumas. Moralė Machiavelli'o darbuose. Politikos ir moralės santykis Machiavelli'o darbuose. Išvados.
  Politologija, referatas(8 puslapiai)
  2008-04-28
 • Politikos įvedimas

  PowerPoint pristatymas. Sprendimų priėmimas: pavyzdžiai. Klasikinis racionalus problemų sprendimo procesas pagal Lasswell (1963). Politikos ciklas (supaprastintas). Politikos etapų turinys (1). Politikos etapų turinys (2). H. Simono sprendimų priėmimo modelis. Politikos sėkmės sąlygos. Sprendimų priėmimas: pavyzdžiai.
  Politologija, pristatymas(8 skaidrės)
  2010-05-07
 • Politikos mokslai

  Įžanga. Analizė: Petro Ragausko straipsnis "Piliečių dalyvavimas leidžiant įstatymus"; Vaidučio Laurėno straipsnis "Politinė krizė Lietuvoje 2003-2004 metais"; Ainės Ramonaitės straipsnis "Gerovė ir parama demokratijai Lietuvoje". Straipsnių palyginimas.
  Politologija, analizė(6 puslapiai)
  2006-11-08
 • Politikos mokslas

  Mokslinio pažinimo instrumentai. Klasifikacija ir tipologija. Pagrindiniai politikos mokslo raidos etapai. Politikos mokslo teorijos. Galia ir autoritetas. Galios pasiskirstymas visuomenėje. Modernieji politiniai režimai ir jų transformacija. Konstituciniai valstybės sąrangos pagrindai. Biurokratijos vieta ir vaidmuo šiuolaikinėje visuomenėje. Politinė kultūra ir politinė socializacija. Politinės partijos ir partinės sistemos. Interesų grupės ir jų vaidmuo šiuolaikinėje visuomenėje. Politinis dalyvavimas ir rinkiminis elgesys.
  Politologija, konspektas(46 puslapiai)
  2008-05-09
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas

  Įvadas. Politikos samprata. Politologijos samprata ir problematika. Politikos mokslo struktūra. Politikos mokslo formavimosi ypatybės. Politikos mokslo raidos etapai. Išvados.
  Politologija, referatas(17 puslapių)
  2005-12-09
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas

  Įvadas. Politikos mokslo samprata. Politikos mokslo kilmė. Politikos mokslas Lietuvoje. Problematika ir tikslai. Išvados.
  Politologija, referatas(13 puslapių)
  2008-12-16
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (10)

  Įvadas. Politikos mokslas – socialinis mokslas. Politikos mokslo kilmė ir raida. Politikos mokslo problematika. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2008-03-13
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (11)

  Įvadas. Politikos samprata. Politikos mokslo formavimosi ypatybės. Politikos mokslo struktūra. Politikos mokslo raidos etapai. Politikos mokslo funkcijos. Pagrindinės pažintinės funkcijos. Analizės metodai. Išvados.
  Politologija, referatas(21 puslapis)
  2008-03-20
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (12)

  Įvadas. Politikos mokslas – socialinis mokslas. Politikos mokslo ištakos ir raida. Politikos mokslo problematika. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2008-03-21
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (13)

  Įvadas. Politikos mokslo kaip socialinio mokslo samprata. Politikos mokslo kilmė ir pagrindiniai raidos etapai. Politikos mokslo problematika. Išvados. Išnašos.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2008-06-20
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (14)

  Įvadas. Tikslas - nagrinėti politikos mokslą kaip socialinį mokslą. Politikos samprata. Politikos mokslo problematika. Politikos mokslo raidos etapai. Išvados.
  Politologija, referatas(11 puslapių)
  2008-05-13
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (15)

  Įvadas. Politikos mokslas – socialinis mokslas. Politikos mokslo kilmė ir pagrindiniai raidos etapai. Politikos mokslo problematika. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2009-02-18
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (16)

  Įvadas. Tikslas - pateikti kuo daugiau bei išsamesnės informacijos apie politikos mokslą. Politikos samprata. Politikos mokslas ir jo raida. Politikos mokslo struktūra. Politikos mokslo kaip socialinio mokslo problematika. Išvados.
  Politologija, namų darbas(9 puslapiai)
  2009-04-03
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (17)

  Įvadas. Politikos mokslo kilmė ir pagrindiniai raidos etapai. Politikos mokslo kaip socialinio mokslo samprata. Politikos mokslo problematika. Politikos mokslas Lietuvoje. Išvados.
  Politologija, referatas(14 puslapių)
  2010-02-22
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (18)

  Įvadas. Darbo tikslas: atskleisti politikos, kaip socialinio mokslo sąvoką. Politikos mokslas. Politikos mokslo kilmė ir raida. Politikos mokslo ištakos ir kryptys. Politikos mokslo struktūra. Politikos mokslas – socialinis mokslas. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2010-04-12
 • Politikos mokslas — socialinis mokslas (19)

  Įvadas. Politikos mokslas - socialinis mokslas. Politikos mokslo kilmė ir pagrindiniai raidos etapai. Politikos mokslo problematika. Išvados.
  Politologija, namų darbas(7 puslapiai)
  2010-04-12
Puslapyje rodyti po