Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Politologija

Politologija (1132 darbai)

Rūšiuoti pagal
 • Monterėjaus konsensusas

  PowerPoint pristatymas. Monterėjaus konsensusas, jo tikslas. Svarbus šios konferencijos rezultatas. Tikslai. Užduotis. Apribojimai. Skeptiškos nuomonės. Vizija. Citatos.
  Politologija, pristatymas(11 skaidrių)
  2007-01-26
 • Moterys politikoje

  Moters padėtis visuomenėje. Feminizmas. Liberalus feminizmas. Marksistinis feminizmas. Radikalus feminizmas. Simbolinis interakcionizmas. Tiriamojo darbo hipotezės. Duomenų analizė. Metodologija. Istorinė lietuviško feminizmo ir moterų politinio dalyvavimo raida. 1996-2002 m. situacija Lietuvoje Lytys viešajame administravime ir politikoje Moteriškumo ir vyriškumo stereotipai visuomenėje. Lyčių charakterio savybės. Lyčių veiklos sritys. Moterų motyvacija dalyvauti politikoje. Visuomenės suinteresuotumas. Moterų užimtumo ir informacijos centro veikla kaip socialinės kaitos įgyvendinimo mechanizmas. Išvados.
  Politologija, referatas(23 puslapiai)
  2005-05-20
 • Mūsų laikų ideologijos

  Konservatizmas. Konservatizmo ideologija. Nacionalizmas. Fašizmas. Autoritarizmas. Liberalizmo idėjos. Klasikinis liberalizmas. Šiuolaikinis liberalizmas. Išvados. Katalikiškosios socialinės idėjos. Iki Vatikano antrojo susirinkimo. Jono XXIII pontifikatas. Pauliaus VI pontifikatas. Išvados. Kairiųjų socialistų idėjos. Ginčas dėl socializmo iki 1919 metų. Socialdemokratų idėjos. Komunistų idėjos.
  Politologija, konspektas(18 puslapių)
  2006-04-26
 • N. Makiavelio politikos teorija

  N. Makiavelio gyvenamoji epocha. Svarbiausi N. Makiavelio gyvenimo ir veiklos tarpsniai. N. Makiavelio kūryba. N. Makiavelis "Valdovas". Veikalo "Valdovas" parašymo aplinkybės bei bendra apžvalga. Kitos N. Makiavelio politinės idėjos. Išvados.
  Politologija, esė(9 puslapiai)
  2009-02-10
 • Nacijos kintančiame pasaulyje

  Nacijos kintančiame pasaulyje. Internacionalizmas, nacionalizmas, regionalizmas ir eurointegracija. Nacionalizmas ir internacionalizmas. Regionalizmas. Eurointegracija. Ekonominė integracija. Išvados.
  Politologija, referatas(10 puslapių)
  2008-02-07
 • Nacionalinė Centro partija ir kitos neseiminės partijos

  Įvadas. Nacionalinė Centro partija. Partijos dalyvavimas rinkimuose. Respublikonų partija. Lietuvos laisvės sąjunga. Lietuvos socialdemokratų sąjunga. Tautinė partija. Lietuvos kelias. Tautininkų sąjunga. Išvados. Priedas.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2006-01-17
 • Nacionalinis Lietuvos saugumas

  PowerPoint pristatymas. Lietuvos geopolitinis apibūdinimas. Baltijos regionas Europoje. Lietuvos saugumo prioritetai. Geopolitinės grėsmės. Ekologinės grėsmės. Išorinės ekonominės grėsmės. Vidinės ekonominės grėsmės. Išorinės socialinės grėsmės. Vidinės socialinės grėsmės. Vidinės politinės grėsmės. Išorinės politinės grėsmės. Karinės grėsmės. Alternatyvos Lietuvai.
  Politologija, pristatymas(14 skaidrių)
  2006-05-03
 • Nacionalizmas

  Įvadas. Nacionalizmas. Nacionalizmas praeityje ir dabartyje . Nacionalizmo ir komunizmo santykis. Nacionalizmo ir fašizmo tapatinimas bei "tautos" sąvokos. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-10-17
 • Nacionalizmas ir fašizmas. Nacionalizmo ir fašizmo palyginimas

  "Nacionalizmas ir fašizmas. Jų palyginimas". Įvadas. Nacionalizmo samprata. Nacionalizmas ir tūkstantmetis. Smurto kultas. Itališkasis fašizmas. Fašizmo idėjų paplitimas. Pasipriešinimas fašizmui. Nacionalizmo ir fašizmo palyginimas. Rasizmas ir antisemitizmas. Išvados.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2007-05-23
 • Nacionalizmo ideologijos principai

  Įvadas. Nacionalizmo ideologijos principai. Nacionalizmo samprata. Oficialus nacionalizmas. Naujasis nacionalizmas. Nacionalizmo problemos. Nacionalinių valstybių pasaulyje. Nacionalizmo ideologija Lietuvoje. Klaidingų nacionalizmo teorijų sąrašas. Išvados.
  Politologija, referatas(15 puslapių)
  2007-03-14
 • Nacionalizmo ir rasizmo ideologijų palyginimas

  Nacionalizmas. Tauta. Rasizmas. Rasinė kasta. Rasinis nacionalizmas. Nacionalistinis rasizmas.
  Politologija, analizė(4 puslapiai)
  2005-12-08
 • Nacionalizmo samprata

  Nacionalizmo samprata. Tautiečiais ne gimstama, o tampam. Vienijimosi priežastys. Kalbos ir kultūros reikšmė. Kur pradžia. Politinė faktų falsifikacija. Kas pavojinga. Jokių nuolaidų. Nacionalizmo perspektyvos. Kur mūsų vieta. Išvados. Siūlymai.
  Politologija, referatas(20 puslapių)
  2006-01-16
 • Napoleonas kaip politikas

  Įvadas. Kelias į valdžią. Napoleono politikos specifika. Kontinentinė sistema. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2006-04-07
 • NATO

  NATO ir saugumas, NATO įkūrimo priežastys, NATO įkūrimas, padėtis Šiaurės regione, Vokietijos priėmimas į NATO, Varšuvos sutarties organizacija, NATO plėtra, NATO krizės Šaltojo karo metu, NATO po Šaltojo karo, NATO adaptacija, NATO struktūra, NATO pajėgos, finansavimas, NATO plėtros teigiamas aspektas, Lietuvos ateitis NATO.
  Politologija, konspektas(5 puslapiai)
  2005-02-25
 • NATO (11)

  Šiaurės Atlanto sutartis. NATO šalys. Tikslai ir įsipareigojimai. Lietuvos kelias į NATO. Kaip NATO veikia. Konsensusas ir bendras pritarimas. NATO parlamentinė asamblėja. Šiaurės Atlanto taryba. Nuolatiniai atstovai ir delegacijos. Išvados.
  Politologija, referatas(8 puslapiai)
  2006-05-15
 • NATO (12)

  PowerPoint pristatymas. Ką reiškia NATO? Kas yra NATO? Kam jos įsipareigojusios? Kaip atsirado NATO? Kas priklauso NATO? Tai ką ta NATO daro? Su kuo NATO kovos? Kaip NATO dirba? Lietuva NATO. Delegacija.
  Politologija, pristatymas(19 skaidrių)
  2006-05-19
 • NATO (13)

  PowerPoint pristatymas. Organizaciją 1949 metais įkūrė 12 šalių. Vėliau prisijungė kitos 14 šalių. Šiuo metu patekti į NATO siekia. Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacija. NATO valdymas. Lietuva ir NATO. NATO santykiai su Rusija. NATO ginkluotosios pajėgos. Partnerystė taikos labui. Partnerystė taikos palaikymo operacijose. Pagalba civilinių katastrofų atvejais.
  Politologija, pristatymas(23 skaidrės)
  2006-10-23
 • NATO (14)

  Kas yra NATO. Nacionalinio saugumo samprata. Narystės veiksnų planas. NATO istorija. NATO po šaltojo karo. Šiaurės Atlanto sutartis (ištrauka). NATO žodynėlis. NATO plėtra. NATO išlaidos.
  Politologija, referatas(12 puslapių)
  2006-12-21
 • NATO (15)

  Kas yra NATO? Istorinė apžvalga. NATO struktūros. Šiaurės Atlanto sąjungos taryba. Karinės struktūros. Bendradarbiavimo su ne NATO valstybėmis struktūros. Lietuvos integracija į NATO. Visuomenės nuomonė: Baltijos šalių gyventojų apklausa. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-01-10
 • NATO (17)

  Kas yra ir ko siekia NATO. NATO istorija. Integracijos į NATO reikalavimai. Politinė ir ekonominė kryptis. Gynybos ir karinė krypti. Saugumo kryptis. Narystės aljanse privalumai. Vakarų šalių finansinė ir techninė pagalba. Lietuvos ir NATO bendradarbiavimas. Lietuvos kariuomenės reforma ruošiantis stojimui į NATO. Džordžo Bušo vizitas. Išvados.
  Politologija, referatas(9 puslapiai)
  2007-10-01
Puslapyje rodyti po