Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Politologija>Sovietizacija Vidurio ir Rytų Europoje

Sovietizacija Vidurio ir Rytų Europoje

  
 
 
12345678910111213
Aprašymas

Įvadas. Sovietizacijos įsigalėjimo priežastys. Proceso raida. Žlugimas. Išvados. Išnašos.

Ištrauka

Sovietizacija ir jos režimas buvo plačiai vykdomas Vidurio Europos valstybėse. Šis regionas buvo strategiškai labai svarbus buvusiai Sovietų Sąjungai, bei Vakarų valstybėms. Tai buvo skiriamoji riba tarp pietų Europos ir Rytų Europos bei Azijos, kurios teritorijoje buvo ir yra Rusija, buvusi Sovietų Sąjunga. Taip pat tai riba tarp demokratinių bei nedemokratinių režimų, autokratijos. Būtent šiame regione susidūrė skirtingi interesai - dvi jėgos, kurios ir kovojo dėl įtakos Vidurio Europoje.
Mano pasirinkta tema įdomi ir aktuali tuo, kad sovietizacija kaip reiškinys yra beprecedentis ir yra svarbus tuo, kad jo įsigalėjimas Vidurio Europos regione, vystymasis ir galų gale jo griūtis labai įtakojo Vidurio Europos valstybių politinį, ekonominį bei socialinį vystymąsi, pakreipė jį visai kitokia linkme nei pavyzdžiui Vakarų valstybių kur sovietiniai režimai įsitvirtinę nebuvo.

Mano darbo tikslas - išanalizuoti sovietizacijos procesą Vidurio Europos valstybėse.Nustatyti ir aptarti priežastis, lėmusias sovietizacijos režimo įsigalėjimą Vidurio Europoje. Nustatyti kokia buvo sovietinio režimo evoliucija, žlugimo priežastys, kas dėl to atsakingi. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPolitologijos kursinis darbas
KategorijaPolitologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis11 puslapių 
Dydis15.14 KB
Failo pavadinimasMicrosoft Word Sovietizacija Vidurio ir Rytu Europoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Kursiniai darbai
  • 11 puslapių 
  • Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla / 4 Klasė/kursas
  • Sirutavičius
Pasidalink su draugais