Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Politologija>Energetinės priklausomybės nuo Rusijos problema Lietuvoje

Energetinės priklausomybės nuo Rusijos problema Lietuvoje

  
 
 
12345678
Aprašymas

Įvadas. Šiandieninė Lietuvos energetinė priklausomybė nuo Rusijos. Galimos Rusijos tiekiamos energijos alternatyvos. Išvados.

Ištrauka

Šiuolaikinėje visuomenėje bet kurios rūšies energija yra didelė vertybė, kuri leidžia technikai, ekonomikai bei pačiai valstybei evoliucionuoti. Nuo pat Lietuvos energetikos vystymosi pradžios Rusija buvo pagrindinė žaliavų tiekėja aprūpinanti visas energijos sritis. Visiška priklausomybė nuo Rusijos tiekiamos energijos atsirado po Ignalinos atominės elektrinės uždarymo. Nors visi konfliktai tarp šių valstybių jau praeityje, Lietuvos ir Rusijos santykiai nuolat išlieka įtempti dėl energetikos, Kaliningrado srities bei istorinių aplinkybių, kurios įtakoja ir Rusijos norą būti ir amžiams likti supervalstybe bei tiesiogiai ar ne daryti poveikį pasaulinei ekonomikai bei Europos valstybių valdymui.
Šiame darbe bus aptariama ir tiksliai nurodoma Rusijos įtaka Lietuvos ir Europos energetikai bei jos pasekmės šalių santykiams, vystymuisi bei energetiniams ryšiams. Bus bandoma aptarti dabartinius Lietuvos valdžios veiksmus energetiniam saugumui užtikrinti, bei rasti galimas Rusijos tiekiamos energijos alternatyvas.. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPolitologijos namų darbas
KategorijaPolitologija
TipasNamų darbai
Apimtis4 puslapiai 
Dydis49.83 KB
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasPolitikos mokslų ir diplomatijos institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Energetines priklausomybes problema Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Namų darbai
  • 4 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 1 Klasė/kursas
  • D. Stakeliūnaitė
Pasidalink su draugais