Išplėstinė paieška
 
 
Pradžia>Politologija>Praktikos ataskaita: Jaunimo organizacija darbas "JOD"

Praktikos ataskaita: Jaunimo organizacija darbas "JOD"

  
 
 
1234567891011121314151617181920212223242526
Aprašymas

Įvadas. Tikslai – pritaikyti studijų metu gautas teorines žinias praktikoje ir įgyti naujų įgūdžių. Jaunimo organizacijos darbas (JOD) organizacija. Struktūra. Bendradarbiavimas. Jaunimo organizacija darbas (JOD) Kauno miesto skyrius. Organizacinė veikla. Asmeninė patirtis ir pastabos. Išvados ir pasiūlymai. Priedai (Dienoraštis, Projektas, Protokolas).

Ištrauka

Pažintinę praktiką rugsėjo – gruodžio mėn. atlikau Jaunimo organizacijos DARBAS Kauno miesto skyriuje. Šią organizaciją pasirinkau neatsitiktinai. JOD suteikia jaunimui galimybes realizuoti save, savo poreikius, aktyviai veikti politinėje ir visuomeninėje veikloje. Bendradarbiaudama su kitomis jaunimo organizacijomis JOD skatina jaunimo užimtumą, socialines akcijas bei švietimą ir siekia, kad visuomeninė veikla jiems taptų papildomu motyvu siekiant profesinės karjeros. Susipažinusi su šios nevyriausybinės organizacijos veiklos principais, vizija ir tikslais, nusprendžiau, jog tai atitinka mano prioretus – domėjimąsi aktyvia jaunimo veikla ir gilinimąsi į šalies jaunimo politiką.
Praktikos tikslai – pritaikyti studijų metu gautas teorines žinias praktikoje ir įgyti naujų įgūdžių.
Praktikos uždaviniai:
1. Išsamiai susipažinti su JOD organizacija;
2. Išnagrinėti šios nevyriausybinės organizacijos veiklą, tikslus;
3. Susipažinti su JOD vykdoma projektine veikla;
4. Aktyviai dalyvauti organizacijos kasdieninėje veikloje;
5. Kokybiškai atlikti pavestas užduotis, pateikiant savo pasiūlymus;

2003 metų pabaigoje susikūrė JOD - Jaunimo organizacija DARBAS. Šiuo metu organizacija veikia visose Lietuvos savivaldybėse, turi net 62 skyrius ir vienija virš 3000 narių. Priešingai nei daugelis jaunimo bei kitų nevyriausybinių organizacijų Lietuvoje, JOD nesukoncentravo savo veiklos tik didžiuosiuose miestuose, bet aktyviai veikia ir šalies pakraščiuose, todėl turi galimybę atspindėti įvairiapusę Lietuvos jaunimo poziciją.
Kad visi organizacijos nariai būtų išgirsti, galėtų demokratiškai reikšti savo nuomonę, aktyviai dalyvautų organizacijos veikloje ir intensyviai bendrautų - 2006 metais virtualioje erdvėje buvo įdiegta užduočių valdymo sistema (UVS), prie kurios prisijungus galima naudotis visomis jos siūlomomis galimybėmis. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPolitologijos praktikos ataskaita
KategorijaPolitologija
TipasPraktikos ataskaitos
Apimtis24 puslapiai 
Dydis1.43 MB
Švietimo institucijaVytauto Didžiojo Universitetas
FakultetasPolitikos mokslų ir diplomatijos institutas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Praktikos ataskaita Jaunimo organizacijoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

  • Praktikos ataskaitos
  • 24 puslapiai 
  • Vytauto Didžiojo Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • Dr. Ingrida Unikaitė
Pasidalink su draugais