Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Politologija>Interesų grupės Lietuvoje

Interesų grupės Lietuvoje

Aprašymas

Įvadas. Apie interesų grupes. Lietuvos interesų grupių progresija istorijoje. Išvados.

Ištrauka

Šių dienų aktualios temos – legalios ir nelegalios interesų grupės bei jų įtaka politikų sprendimams. Taigi šio referato tyrimo objektas – interesų grupės. Lietuvos politikai dažnai kaltinami tik savų interesų įgyvendinimu. Tačiau, esama ir legalių, visuomenei naudingų interesų grupių, kurios mažiau publikuojamos žiniasklaidoje, todėl visuomenė nėra susipažinusi su šių veikla. Vienas iš šio referato tikslų iškristalizuoti informaciją, kuri teigia apie interesų grupių veiklą, rasti takoskyrą tarp politinių partijų ir interesų grupių veiklos.
Taip pat šiame referate detaliau nagrinėsiu interesų grupių tapsmą Lietuvos istorijoje iki esminio jų lūžio - 1991–ųjų metų. Šis laikotarpis taip pat naudingas tuo, jog Lietuvoje interesų grupės veikė neįprastomis sąlygomis – komunizmo santvarkoje. Kaip tai atrodė realybėje? Ar tai turėjo įtakos šiuolaikinei interesų grupių veiklai Lietuvoje? Sieksiu apžvelgti šiandienos interesų grupių veiklą Lietuvoje.
Referate trumpai apžvelgiu ir interesų grupių pasaulinę istoriją. Tai reikalinga tam, kad būtų galima palyginti to meto įvykius Lietuvoje ir svetur. Palyginimas leis suprasti išskirtinę situaciją čia, praplės bendrąsias žinias apie interesų grupes. Šio trumpo mokslinio darbo – referato uždavinys yra apžvelgti interesų grupes apskritai ir Lietuvos istorijoje bei dabartyje. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPolitologijos namų darbas
KategorijaPolitologija
TipasNamų darbai
Apimtis7 puslapiai 
Literatūros šaltiniai8 (šaltiniai yra cituojami)
Dydis13.87 KB
AutoriusTadas
Viso autoriaus darbų2 darbai
Metai2009 m
Klasė/kursas2
Failo pavadinimasMicrosoft Word Interesu grupes Lietuvoje [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą