Išplėstinė paieška
 
 
 
Pradžia>Politologija>Viešojo administravimo teorijos problemų nustatymas ir sprendimas

Viešojo administravimo teorijos problemų nustatymas ir sprendimas

  
 
 
1234567891011121314
Aprašymas

Įvadas. Viešojo administravimo teorijos problemų sisteminimo galimybės. Sisteminio požiūrio į viešąjį administravimą realizavimas. Struktūrinės ir institucinės viešojo administravimo teorijos problemos. Naujasis viešasis valdymas. Integracinės ir adaptacinės viešojo administravimo teorijos problemos. Viešojo administravimo sistemos integracijos į globalines erdves problemos. Išvados.

Ištrauka

Viešojo administravimo teorija – palyginti neseniai atsiradusi tyrimų sritis. Šios teorijos atsiradimą ir vystymąsi lėmė intensyvūs visuomenės modernizavimo procesai, pasireiškiantys politinės, socialinės, ekonominės, technologinės raidos tobulinimu ir sparčiai didėjančiais mokslo ir technikos pažangos tempais.
Viešojo administravimo teorijos plėtojimas yra ypač aktualus Lietuvos bei kitų Rytų ir Vidurio Europos šalims, nes jose vykstantys integraciniai bei transformaciniai procesai reikalauja esminių viešajam administravimui įtakos turinčių reformų.
Viešojo administravimo teorijos vystymo sėkmę didele dalimi lemia išryškinimas tų problemų, kurių apibrėžimas bei sprendimas yra sietini su šiuolaikinės visuomenės bei valstybės raidos prioritetais. Tai reiškia, kad gana svarbiu uždaviniu yra laikytinas būtent tokių problemų nustatymas, suformulavimas bei joms spręsti skirtų galimybių ir priemonių numatymas. Tokios problemos įvardijamos kaip aktualios viešojo administravimo teorijos problemos, o jų apibrėžimas ir sprendimas gali būti laikomi viešojo administravimo teorijos plėtojimo kryptimi.

Darbo tikslas: atskleisti viešojo administravimo galimybes modernizuojant šiuolaikinę visuomenę bei valstybę, jas tiesiogiai siejant su aktualiųjų viešojo administravimo problemų teoriniais sprendimais. ...

Rašto darbo duomenys
DalykasPolitologijos kursinis darbas
KategorijaPolitologija
TipasKursiniai darbai
Apimtis13 puslapių 
Literatūros šaltiniai4
Dydis20.19 KB
Autoriusadomas
Viso autoriaus darbų1 darbas
Metai2005 m
Klasė/kursas3
Švietimo institucijaKauno Technologijos Universitetas
Failo pavadinimasMicrosoft Word Viesojo administravimo teorijos problemu nustatymas ir sprendimas [speros.lt].doc
 

Panašūs darbai

Komentarai

Komentuoti

 

 
[El. paštas nebus skelbiamas]

 
 
  • Kursiniai darbai
  • 13 puslapių 
  • Kauno Technologijos Universitetas / 3 Klasė/kursas
  • 2005 m
Ar šis darbas buvo naudingas?
Taip
Ne
0
0
Pasidalink su draugais
Pranešk apie klaidą